تفاوت های اسپیس فریم نو و کارکرده

۱۸ اردیبهشت. ۱۳۹۸
تحریریه رستاک

اسپیس فریم نوعی داربست مدرن است که علاوه بر زیبایی ظاهر، وزن پایین دارد و به راحتی نصب می شود. فراگیری این وسیله هم به تبع همین ویژگی پدید آمده است. شما می توانید در کمترین زمان یک سازه عظیم برپا کنید و بدون محدودیت زمانی قابل اشاره از آن بهره بگیرید. 

مهم ترین ویژگی های اسپیس فریم را لیست شده ارائه می دهیم:

    اسپیس فریم از قطعاتی زیبا، ظریف و درخشان ساخته می شود؛

    قطعات اسپیس فریم رنگ یا آبکاری شده اند؛

    علاوه بر ویژگی های مطلوب ذکر شده، یک اسپیس فریم از نظر قیمتی تنها پانزده تا سی درصد گران تر از داربست تمام می شود که با توجه به زیبایی رقمی عاقلانه و به صرفه محسوب می شود؛

    حمل، نصب، استفاده و جمع آوری اسپیس فریم با داربست و تجهیزات مشابه غیرقابل مقایسه است؛

    در مجموع می توان گفت که در حال حاضر اسپیس فریم بهترین وسیله برپایی سازه موقت، غرفه نمایشگاهی و سایر المان های سازه ای است. 

تفاوت های اسپیس فریم نو و کارکرده

در تهیه اسپیس فریم مانند هر وسیله دیگری باید یک محاسبه اقتصاد مهندسی انجام دهید. آیا هزینه اولیه با درآمد ثانویه جبران شده و به سوددهی می رسد یا خیر. اگر چنین است، سراغ نمونه های نو بروید و اگر اینگونه نیست، شاید بهتر باشد سراغ اجاره اسپیس فریم یا خرید نمونه های دست دوم را بگیرید.

اجازه دهید بحث را تمثیلی پیش ببریم. در صورتی که شما قصد داشته باشید در سال آینده در بیست نمایشگاه داخلی شرکت کنید و همه آن ها در فضای داخلی برقرار می شوند، شاید خرید اسپیس فریم نو گزینه ای مطلوب باشد. اما اگر بنا دارید یک سوله برپا کنید و ظاهر آن خیلی مهم نیست، بدون شک انتخاب مناسب اسپیس فریم دست دوم خواهد بود.

در نتیجه می توان اینگونه گفت که دو عامل در انتخاب تاثیرگذاری دارند، اول مدت زمان استفاده است و دوم، اهمیت ظاهر. در مصارف کوتاه مدت سراغ دست دوم باشید و در موارد بلند مدت اسپیس فریم نو تهیه کنید.


افراد مسن و باتجربه معتقدند که برای براق نگه داشتنظروف و وسایل نقره، باید به طور مداوم از آن ها استفاده نمود. تجربه نیز ثابت کرده که این باور درست است، اما بسیاری از افراد وسایل نقره خود را پنهان می کنند و فقط در مواقع خاص از آن ها استفاده می نمایند.
همچنین یکی از باورهای قدیمی در مورد نحوه نگهداری از ظروف نقره ای اینگونه می گوید که بهتر است ظروف نقره ای، داخل کیسه های پلاستیکی نگهداری شوند. اما با گذشت زمان دانشمندان به این نتیجه رسیدند که این روش به هیچ وجه درست نیست و باعث آسیب رسیدن به آن ها می شود، چرا که کیسه های پلاستیکی حاوی مقادیر زیادی گوگردند که باعث آسیب دیدن  بافت ظروف نقره می شود.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

مقالات مرتبط
مزایای استفاده از اسپیس فریم در غرفه های نمایشگاهی
۱۸ اردیبهشت. ۱۳۹۸
مزایای استفاده از اسپیس فریم در غرفه های نمایشگاهی

اسپیس فریمها، تجهیزاتی هستند که برای برپایی سازه های موقت درغرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. تاریخچه ای …

استیج های پیش‌ساخته
۱۸ اردیبهشت. ۱۳۹۸
نگاهی به استیج های پیش‌ساخته

برای افرادی که دستی برآتش برپایی سازه های موقت دارند مثل روز روشن است که امروزه علاوه بر داربست های سنتی، می توان با …